KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14996386
nr 1499 6386
Olof Walfrid Nilsson
(1868-1956)
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Signerad, daterad 1949, Kyrka vid sjö. Akvarell, bildmått: 58x40 cm, yttermått inklusive ram: 75x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:47:19
30/10 19:14:44